Чехія відома на весь світ своїми спа-курортами та смачним пивом. А ще це одна з країн Європи, яка стрімко розвивається і стає все більш привабливою для ведення бізнесу, зокрема й іноземного.
Громадяни інших країн можуть відкрити фірму в Чехії і побачити на практиці, які можливості тут відкриваються для підприємництва. Однією з переваг є податкове законодавство, стабільність та передбачуваність якого дає відчуття безпеки. Навіть якщо плануються якісь зміни у ньому, громадськість про це попереджають заздалегідь, щоб можна бізнес можна було підготувати.
Оскільки реєстрація компанії є багатоетапним процесом, звичайна людина може не знати усіх нюансів, тому краще довірити таку відповідальну справу професіоналам. Юристи компанії Campio Group, яка працює в Україні з 2005 року, мають великий досвід і допоможуть відкрити бізнес у іншій країні без затримок і проблем.
Чим приваблива Чеська Республіка для підприємців?
Якщо ви вирішили відкривати бізнес в Європі, то Чехія може стати вдалою «платформою» для цього. Особливо, якщо ви будете працювати в галузях туризму, сфери послуг, легкої промисловості чи сільського господарства, які наразі в країні найактивніше розвиваються.
Серед переваг реєстрації компанії у Чехії варто назвати такі:
- підприємець може вести бізнес не лише дистанційно, а й отримати посвідку на проживання в країні, щоб деякий час жити на її території;
- отримати номер платника ПДВ можна за спрощеною процедурою;
- конфіденційність (реєстр бенефіціарів залишається закритим);
- Чехія вважається престижною юрисдикцією, оскільки ніколи не була у «чорних» списках офшорів.
Банківська система країни добре розвинена, працює система електронних платежів, що робить велику кількість послуг більш доступними. Оригінальні ідеї та стартапи активно підтримуються владою, тому для цікавих проектів тут більше перспектив для реалізації.
Що потрібно для реєстрації компанії?
Щоб нерезидент країни зміг зареєструвати на її території свою компанію, необхідно зібрати пакет документів. До списку входять:
- копія закордонного паспорта;
- довідка про несудимість;
- інформація про директора компанії та її засновників;
- документ, у якому вказана назва компанії;
- довідка про сплату обов’язкових платежів.
Найпопулярнішою та найзручнішою формою компанії є Товариство з обмеженою відповідальністю. Для нього передбачено мінімальний статутний капітал – 1 крона.
Більше про особливості реєстрації фірми у Чехії можна дізнатись у спеціалістів Campio Group – онлайн або оффлайн.